Mentoring Instagramu pro firmy

nejlepší způsob, jak nastartovat in-house řešení vašeho Instagramu

Když nechcete být závislí na externistovi nebo agentuře a chcete si Instagram spravovat sami

Jak funguje mentoring s Katkou?

Strategie a plán 

Fotit pěkné fotky a čekat, až si vás lidé  na Instagramu všimnou, není zrovna strategický způsob, jak získat konverze. Pomůžu vám vytvořit fungující strategii přímo pro váš případ, zanalyzuji váš stávající profil a najdu nejlepší řešení.

Výběr vhodného člověka

Miluna z účtárny nemusí být zrovna ideální člověk, kterému to v jejím "volném čase" svěřit. Pomůžu vám ve firmě najít vhodného člověka pro správu Instagramu. Nemáte ho? Pomůžu vám najít někoho nového.

Správné postupy a nástroje vám ušetří až 60% času

 Vybavím vás technickými znalostmi na úrovni svalové paměti (budete spravovat Instagram automaticky) a naučím vás pracovat s aplikacemi a nástroji, které šetří čas a práce s Instagramem je komfortní a jednoduchá.

Tvorba obsahu rychle a kreativně

Předám vám veškeré mé znalosti s fotografováním a natáčením - naučíte se fotit a tvořit perfektní fotky, videa a vizuály rychle a jednoduše. Poradím vám, jak si rozplánovat tvorbu obsahu, jak si jej připravovat dopředu a jaký typ vizuálů se vám bude nejvíc hodit.

Jak se liší mentoring od toho "klasického" školení?

Mentoring má pro firmu mnoho výhod

  • Žádná jednorázová "nalejvárna" obsahu zaměstnancům - VYZKOUŠENO, NEMÁ TO EFEKT
  • Projdeme vaše technické vybavení (mobily, foťáky, kamera...) a případně navrhnu řešení, které vás nezruinuje, a se kterým zvládnete pracovat na profesionální úrovni
  • Až poznám hlavní potřeby vaší firmy, určíme si směr a já pro vás vytvořím RIDER pro Instagram
  • Naučím vás všechno, co potřebujete pro správu Instagramu - dle nejnovějších algoritmů a trendů
  • Budu vás kontrolovat a budeme společně vyhodnocovat jednotlivé činnosti, aby nevznikaly chyby
  • Až se otrkáte, sundám vám "přídavná" kolečka a pojedete sami na dospěláckém kole
  • Stále mě budete mít k dispozici i na dálku + navíc vás budu stále informovat o změnách na Instagramu, abyste stihli včas zareagovat

Poznejte svoji novou lektorku

Ahoj, jmenuji si Katka Pavlíčková a před pár lety jsem začala podnikat v kreativní branži. Spolupracovala jsem s agenturami a firmami, kterým jsem pomáhala tvořit obsah na sociální sítě. Od roku 2012 aktivně používám Instagram, věnuji se marketingu na této síti a předávám své know-how dál! Bořím mýty českých podnikatelů ohledně Instagramu ("tahle síť pro nás není") a pomáhám jim využít síť k získávání nových zákazníků. Školím, mentoruji, cestuji a neustále něco fotím. Mými klienty jsou podnikatelé i firmy, které se chtějí odlišit od konkurence a nebojí se jít s kůží na trh. Jste mezi nimi i vy?

Rádi byste se mnou vyzkoušeli mentorování nebo potřebujete návrh řešení pro vaši firmu? Pojďme o sobě zjistit více informací!

Vaše kontaktní údaje
Kdo jste?*

Kontaktní osoba*
Telefon*

E-mail*
Web*

V čem podnikáte?*
Jak dlouho jste na trhu?*

Popište mi vašeho cílového zákazníka*

Máte už Instagram?*
Máte ve firmě oddělení nebo člověka pro správu Instagramu?*

Co od Instagramu očekáváte?*

Co potřebujete na Instagramu zlepšit?*

V jakém městě sídlíte?*
Kdy byste chtěli začít?*

Doplňující otázky

Všechna pole označená hvězdičkou jsou povinná
Odeslání formuláře není objednávkou, ani závaznou poptávkou. Zároveň se nemusíte obávat, že bych vás začala masit newslettery nebo nabídkami :)

Abychom mohli začít, potřebuji od vás vyplnit několik informací.

Ty mimochodem pomohou také ke stanovení ceny za moji práci pro vás. Po odeslání formuláře vás kontaktuji s konkrétním návrhem řešení a vy se pak můžete rozhodnout, jestli do toho půjdeme společně.

Nejlepší způsob, jak začít s Instagramem je začít!