Na mých cestách za Instagramem to opravdu není jenom o práci, ale taky člověk musí trochu žít. Před časem mě na mém kurzu oslovil Martin Mažár z Bratislavy (proběhlo jeho osobní tajné Mystery), abych pro jeho klienty připravila celodenní Instagramový workshop s příznačným názvem “Hviezda Instagramu” a já jsem začala pomalu balit kufry! Dnešním článkem zahajuju sérii mých cestovatelských t(r)ipů, abyste se mohli inspirovat i vy na vaší další služební cestě. Třeba právě do Bratislavy.


Hotel Color ***

Vy, co mě sledujete na mém Instagramu víte, že kdykoliv někam jedu, všechno vám fotím, natáčím a ukazuju. Hotel Color je první hotel, kde jsem si vůbec nic nevyfotila. Ani pokoj, ani recepci! Ostuda, co? Vlastně jo, kafe a notebook – takové to Instagramové klišé, kterým dáváte jasně najevo, že teď jako tvrdě makáte.

Haha. Jenže já fakt makala. Dokončovala jsem PDF materiály na seminář, protože mě na poslední chvíli napadly fajn věci, které jsem chtěla, aby zazněly.

Kafe mimochodem moc dobrý! Hned za recepcí mají v hotelu takovou menší lounge, kde vám udělají snack, kafe nebo klidně natočí pivko. Pro práci ideální, protože jsem tam celé odpoledne byla prakticky sama. 

Cesta do hotelu připomínala opiči dráhu v Takešiho hradě

Hotel se nachází nedaleko Shopping Palace Zlaté Piesky. Přijela jsem do Bratislavy vlakem a do hotelu vyrazila tramvají (cesta z Hlavné stanice s 1 přestupem trvala do hotelu půl hodiny) – to byla chyba!

Vzhledem k tomu, že tahle akce proběhla v prosinci 2017, kdy byla zima jako v Rusku, logicky se tvořila taky námraza. Hotel není daleko od tramvajové zastávky Jurajov dvor, ale chodníky na obou stranách silnice jsou v této části města buď neudržované, nebo v ten den měli cestaři dovolenou.

Takže obří ledová krusta, po které jsem šla těch 10 minut do hotelu jako připosraná.  Nemít vybitou baterku v iPhonu, tak to snad i nastreamuju na Instagram. Cestou zpátky do Prahy jsem si na vlakové nádraží pro svoje bezpečí vzala raději taxíka! (smích). 

Hotel jako takový je už podle názvu COLOR opravdu barevný. Přiznám se, že už si ani nepamatuju, jak vypadaly pokoje, což je akorát důkaz toho, že ve mě hotel nezanechal nějakou hlubší vzpomínku. Ale byla jsem hostem, takže mlčím :)

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Hotel Color Bratislava (@hotelcolorbratislava),

Školení jako takové na jedničku. S hvězdičkou!

Tady musím Martina a jeho tým pochválit za perfektní organizaci celé akce. Jde vidět, že Martin má s organizací seminářů bohaté zkušenosti a jde mu v první řadě o to, aby byli návštěvníci maximálně spokojení. Nemusela jsem se vůbec o nic starat. Vše bylo připravené včas, účastníci měli kompletní info od Martina, včetně skript, programu akce….

zleva: Martin Mažár, Milan Vaško a moje maličkost

Nebudu vás nudit podrobnostmi o akci, protože šlo o celodenní workshop. Kdyby vás zajímal jeho obsah, Martin stále na svém webu zachovává prodejní stránku k akci.

Hotel Color disponuje konferenčními prostory pro různé akce a očividně jsou na eventy zvyklí a vybavení. Prostor, ve kterém jsme byli pojme kolem 60 osob a co si matně vybavuju, vedlejší místnost jídelny by se asi taky dala použít.

Po práci legraci? Jdeme do Bokovky!

Jak už jsem psala v nadpisu článku: Nejdřív odškolíš Instagram a pak dostaneš najíst! Nebojte, Martin se svým týmem se o mě celý den staral jako o královnu! Po několika hodinách mluvení bylo načase vyrazit do víru velkoměsta Bratislava a proto jsem přijala pozvání na večeři do „Piváreň Bokovka“.

Jak se jí v Bratislavě?

Stejně tak dobře, jako u nás v Česku! Nebudu vám do detailů popisovat průběh naší večeře (řešil se stejně jenom byznys a kam kdo pojede na dovolenou), nebudu vám popisovat interiéry (mrkněte radši na fotky), raději vám ukážu, co jsem ochutnala.

Předkrm – Zvěřinová paštika

Paštička mi moc chutnala. Nechala na jazyku příjemný aroma a v kombinaci s červeným zelím mi to přišel výborný starter! Jen za 5,90 €

(s kúskami mäsa a hydinovej pečene, domáca nakladaná sladkokyslá červená kapusta, chlieb)

U paštik ještě chvíli zůstaneme, protože na stole přistála ještě jedna variace z jídelního lístku: Domáca nátierka – kombinace tří pomazánek: oškvarková, bryndzová, syrová s avokádom. Opět nechyběl jejich domácí chléb. Škvarková za mě SUPER! Avokáda jsem docela přejezená. A bryndzová? Samozřejmě, že ANO!

Jsem ráda, že je tady zvykem ochutnat od ostatních ze starterů.
Bryndzové halušky – Slovenský národní poklad. A taky že jo!

Halušky miluju a i přesto, že je to poměrně jednoduchý recept, hodně se dá pokazit. V Bokovce ale umí. Oceňuju dobře vypečenou slaninu na větší kostky. Ta kombinace hutných halušek s křupnutím v puse? Jak tomu říkaj ženský z Mimibazaru? Nebíčko v tlamičce?!

Jak u mě obstála Bokovka?

Za mě je to příjemný podnik se super atmosférou. Obsluha je extrémně rychlá , profesionální, vřelá. Takhle si představuju servis v restauraci. 

Bratislavu jsem prolítla v cuku letu, strávila bezva večer v příjemné společnosti a tak to má při práci být!

Vypadá to, že Martin si do týmu vybral samé ženy :))

Děkuju!

 

Kurzy pro veřejnost

Zábavné a praktické kurzy v Praze, na kterých vylepšíte vaše znalosti firemního Instagramu.

zobrazit termíny

 

Online kurzy

Rádi se vzděláváte svým vlastním tempem? A oceníte přehledně a prakticky zpracované návody, pomocí kterých můžete okamžitě měnit nastavení nebo strategie? Zkuste naše online kurzy.

zobrazit kurzy

 

Kurzy pro veřejnost

Zábavné a praktické kurzy v Praze, na kterých vylepšíte vaše znalosti firemního Instagramu.

zobrazit termíny

 

Online kurzy

Rádi se vzděláváte svým vlastním tempem? A oceníte přehledně a prakticky zpracované návody, pomocí kterých můžete okamžitě měnit nastavení nebo strategie? Zkuste naše online kurzy.

zobrazit kurzy

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *