Ve dvou se to lépe zvládne

Jsme Katka a Ondra a společně tvoříme BUSINESSGRAM

Nejspíš si říkáte

Čím se vlastně zabýváme?

Fungujeme především jako lektoři a Idea makeři. Fokusujeme se na školení a poradenství v oblasti sociálních sítí.

Nebudeme vám spravovat váš firemní Instagram. Ale můžeme vás naučit, jak to můžete dělat sami a na profesionální úrovni.

Pomůžeme vám vymyslet, jak se propagovat na Instagramu.

Pohledem zvenčí vám předáme nápady a klíč k realizaci. Můžeme se vidět jednou, nebo opakovaně. Vše záleží jen na vaši volbě.

2019

Spouštíme první kreativní workshopy. Podnikatelé a firmy, které si chtějí spravovat web, blog nebo sociální sítě bez pomoci agentury nebo externisty se to mohou naučit samy!

2018

Spouštíme Plusko. Plusko je naše vlastní online vzdělávací platforma pro podnikatele, kteří se chtějí sami vzdělávat v oblasti online marketingu.

2017

Chcete umět stejně dobře i s Facebookem. Do portfolia našich služeb přidáváme poradenství s Facebook stránkami a Facebook skupinami. Nikoliv jako veřejná školení, ale jako osobní konzultace.

2016

První veřejné kurzy. Naše Instagramové kurzy pro podnikatele sklízí velký úspěch a my se začínáme zaměřovat na osobní konzultace, o které je enormní zájem.

2015

Zlomový rok. Katka spouští projekt BUSINESSGRAM, se kterým se jako jedna z prvních v České republice specializuje na sociální síť Instagram a její marketingové využití pro podnikatele a firmy.

katerina.pavlickova
ondrahaa
Teď už o nás víte krapet víc a třeba se někdy potkáme i naživo!
Teď už o nás víte krapet víc a třeba se někdy potkáme i naživo!