Je na čase, abychom vám představili náš nový projekt BUSINESSGRAM PLUS, na kterém jsme už delší dobu pracovali ve svých hlavách, a konečně jsme jej uvedli tento týden do života.


Co je BUSINESSGRAM PLUS?

Jde o uzavřenou část našeho webu a zároveň nový způsob, jak se můžete průběžně vzdělávat a inspirovat v oblasti online marketingu a byznysu.

Bude to jenom o Instagramu? Kdepak. Našli jsme způsob, jak zůstat věrni Instagramu a přitom koketovat se souvisejícím know-how, které jsme si za těch několik let nasbírali a naše stářím unavené mozky už ho asi dlouho neudrží.

Jak to bude fungovat v praxi?

V první řadě si u nás pořídíte předplatné (3 nebo 6 nebo na 12 měsíců) a díky tomu získáte přístup do členské sekce. Otevře se vám tím přístup k veškerému obsahu a ještě další výhody, jako:

✅ ZLEVNĚNÉ OSOBNÍ KONZULTACE (sleva až 20%)
✅ BONUSOVÝ OBSAH, KTERÝ UVIDÍ POUZE PŘEDPLATITELÉ
✅ ONLINE KURZY A E-BOOKY ZA LEPŠÍ CENY (sleva až 15%)
✅ VÝHODY U NAŠICH SKVĚLÝCH PARTNERŮ

Proč jsme se rozhodli jít touto cestou?

Stejně tak, jako před 3 lety odstartoval BUSINESSGRAM z toho důvodu, že nám tady v Čechách “něco takového” chybělo, tak i nové Plusko vzniklo z nedostatku.

Ať jsme hledali, jak jsme hledali, nedařilo se nám najít platformu, která není plná “obecností”, ale konkrétních návodů, JAK NĚCO UDĚLAT KROK ZA KROKEM.

Co si od toho slibujeme?

Budu vycházet z odezvy desítek našich klientů, kteří “nám prošli” za ty 3 roky rukama. Došli jsme k tomu, že každý jeden klient je snadno “odbavitelný”, ale když jich dáte dohromady stovku nebo dvě, tak dostanete ohromné množství drobných dílčích potřeb, které zůstávají neuspokojené.

Proto jsme sami začali tvořit místo, kam budou moct malí a střední podnikatelé přijít uspokojit své drobné potřeby (fakt to nezní perverzně ?) a zároveň načerpat znalosti ze souvisejících oblastí. A tím si mohou rozšířit svoje obzory.

Na jakém obsahu chceme BUSINESSGRAM PLUS stavět?

? Návody – krok za krokem od začátku až do konce. Nebudeme vás odkazovat na Google se slovy “běž si to najít, abys mohl pokračovat v návodu”, ale všechno vám ukážeme. A pokud to neukážeme my, tak to ukáže někdo z hostů, které si budeme zvát.

? Inspirace – víme, že český internet je plný inspirativních rozhovorů, ve kterých většinou najdete pořád stejná provařená jména, ale my si klademe za cíl stavět inspiraci na lidech, kteří ještě nemuseli vydělat svůj “první milion” a nepíše se o nich v každém druhém médiu. Doufáme, že i díky BUSINESSGRAM PLUS nám tito lidé nezačnou rychle docházet 🙂

? Exkluzivita – nebudeme na našem webu přebírat články ze zahraničí, jenom abych měli nový obsah. Veškerý obsah bude vycházet z našich zkušeností a nabitého know-how. Nechceme se za každou cenu honit za všemi trendy, jenom abyste klikali na články.

Máte jakékoliv dotazy k předplatnému? Nestyďte se nás zeptat třeba e-mailem: plus@businessgram.eu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *