PŘESVĚDČTE SE SAMI

Jak se lidem s námi pracovalo

OSOBNÍ KONZULTACE

“Katka, oproti jiným firmám, které poskytují tyto služby, není vůbec drahá, ale dává rady k nezaplacení.”

Rozhodně doporučuji Katčiny služby. Měla jsem s ní už dvě konzultace. Povedla se jí úžasná věc. Ztransformovala mojí totální nechuť k IG na naprostý opak. Pochopila jsem jak IG funguje, poradila mi aplikace, které mi zásadním způsobem usnadňují správu účtu, dostala jsem spoustu rad co funguje a naopak co nedělat. Myslím, že po pár týdnech se náš profil značně zlepšil, máme nové followers, ale hlavně mě to fakt začlo bavit a vím jak na to. Takže za mně 100% palec nahoru.
Takže Katko, moc děkujeme.

Světlana Uldrichová / Boutique weddings

OSOBNÍ KONZULTACE

“Katka je opravdová profesionálka, můžu jí jedině doporučit. Za její profesionalitu bych se osobně zaručil.”

Na Katku jsem narazil kde jinde než na Instagramu. Dlouhou dobu jsem jí jen sledoval a obdivoval její práci. Když jsem pak seděl naproti ní u stolu při naší konzultaci, zjistil jsem, že jsem neměl čekat a raději jsem jí měl kontaktovat už mnohem dřív. Dozvěděl jsem se spoustu zajímavých tipů, které jsem neznal a které mi dost otevřely oči. Na konzultaci se Katka dostala i na mnohem hlubší místa byznysu než jen Instagram a já jsem tak dostal doporučení, která mi opravdu pomohla. Navíc jsem dost náročný na lidi, ale vize, přemýšlení a to jaká Katka je, mi opravdu sedlo a těším se na další spolupráci.

Michal Švihálek / specialista na Facebook reklamu

OSOBNÍ KONZULTACE

“Za mě spojení Katka Pavlíčková + Later (aplikace pro správu Instagramu) = TOP”

Na úvod musím říci, že pro mě bylo velkým přínosem začít hned od začátku používat aplikaci, o které jsem věděla, že splňuje vše, co pro profesionální správu Instagramu potřebuji. Vaše rada mi ušetřila mnoho času a peněz i nervů od metody pokus – omyl. Všechen ten čas a energii se zkoušením té či oné aplikace jste za mne propálila Vy a já už mohu využívat jen benefity. Díky 🙂 S Laterem jsem rozhodně nešlápla vedle. Šetří nám mnoho času tím, že můžeme příspěvky plánovat, storíčka předpřipravovat a hlavně – máme k dispozici všechna detailní data. Klienty nezajímá, že IG to sám neumí (nebo omezeně), potřebují s výsledky pracovat a tak jak jsem schopna detailní statistiky a analýzy dodat z FB, mohu díky Lateru totéž dodávat i u IG. Já jsem technický typ, takže si hodně hraji i s hashtagy a každý příspěvek má vždy svoji originální sadu. S tím mi Later také hodně pomáhá a mohu si skupiny hashtagů předem připravit. Díky tomu je pak příprava jednoho příspěvku chvilička.

Markéta Karman / marketingový stratég

ŠKOLENÍ

“Vřele Katku doporučuji.”

Když jsem před dvěma roky objevila Katčin workshop na Instagram a já rozjížděla svoje podnikání, tak jsem se rozhodla, že potřebuji mít informace pro podnikání i z hlediska sociálních sítí a Instagram mě bavil. Katka je na workshopech skvělá, dokáže předat tolik informací, ukáže na praktických věcech a ukáže, co je dobře a co je špatně. I jejich online kurzy jsou velmi dobře propracované. Katka má neuvěřitelnou a motivující energii na workshopu a Instagram řeší denně a hlavně zná skvěle i podmínky a má dobře nastudovanou každou změnu.

Ing. Veronika Štefková / travel designer

Další reference

VEČERNÍ ŠKOLENÍ

“O Katce jsem často slýchala a ráda četla její články – když jsem pak měla obsadit workshop na téma Instagram, hned jsem věděla komu napsat.”

Komunikace byla sice trochu složitější, za to výsledek vyšel na jedničku s hvězdičkou – přijela přirozená, vnímavá, usměvavá a zkušenostmi oplývající Katka, která si získala celé publikum a jediné, čeho jsme všichni na workshopu litovali, bylo že byl u konce.

Petra Baronová / Slezská univerzita v Opavě, Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné

ONLINE KURZY

Dobrý den, objednali jsme od vás produkt (Ovládněte hashtagy na Instagramu) a přinesl nám očekávanou reklamu a nové klienty, tímto jsme vám chtěli poděkovat za spolupráci.

Jan Šubrt / ŠUBRT servis

OSOBNÍ REFERENCE

Katka perfektne rozumie sociálnym sietiam. Jej komunikácia je prirodzená, milá a bezprostredná. Ako klient s ňou musí byť radosť spolupracovať.

Miki Plichta / LinkedIn Storyteller

OSOBNÍ REFERENCE

Katku jsem poznala před 2-3 lety na její přednášce o Instagramu. Tenkrát se v Čechách Instagramu skoro nikdo nevěnoval, proto mě nadchlo, že se do toho někdo konečně pustil a ještě s takovou vervou:) Katka je podle mě super odborník na svém místě a vždy, když něco nevím, hned hledám odpověď u ní na blogu:)

Kateřina Kopecká / Dárková krabička.cz

OSOBNÍ REFERENCE

Katku už skoro rok sleduji na jejím blogu. Pokud to jen trochu jde, účastním se jejích webinářů a přednášek. Katka je velmi inspirativní, jde stále s dobou, je obrovskou přidanou hodnotou a její spontaneita a připravenost zároveň je pro mě velkým vzorem! Následuju všechny její rady, které se váží nejen k Instagramu a jsem velmi spokojená. Díky, Kači, jste vážně žena na svém místě! :-)

Marketa Greenberg

OSOBNÍ REFERENCE

Kateřina je velmi zapálená v tom, čemu se věnuje. Vytvořila skvělý kurz pro nadšence Instagramu. Svým přístupem a neustálým objevováním rozvíjí i další lidi, kteří mají chuť s Instagramem pracovat. Určitě si Katku poslechněte i v podcastu Zdenčin pokec. Podcast #55.

Zdenka Tomaidesová / Trenér, sketchnoter a kouč NLP

OSOBNÍ REFERENCE

Katku Pavlíčkovou jsem našla na Instagramu, když jsem se na něm začala učit pomocí soukromého účtu. Díky jejím příspěvkům a radám jsem se o této sociální síti mnohé dozvěděla a začala postovat lepší fotky i s popisy a hashtagy. Nyní si troufám i na vytvoření plánu pro instagramový účet jednoho projektu. Žádnou žádost o pomoc ani dotaz nenechala bez odpovědi a za to jí moc děkuji.

Michala Brožová / Junior marketérka

ŠKOLENÍ INSTAGRAMU

“Školení s Katkou a Ondrou nadchlo nejen mě, ale i moje skvělé kolegyně.”

Za ta léta už mám docela slušně vybudovanou averzi na “marketingové specialisty, kouče, poradce”. Občas mi už preventivně vstávají vlasy hrůzou na hlavě. Školení s Katkou ale bylo jedno z nejlepších a nejsympatičtějších školení, co jsem absolvovala (vím, jsem až trapně nekritická). Tedy vřele doporučuji!!!!

Jana Štěpánková / RYOR

kreativní workshopy

“Z našej strany maximálna spokojnosť. Som si istá, že nám to pomôže posunúť sa v našej komunikácii smerom k zákazníkom.”

Moc ďakujeme za super školenie. Aj mňa veľmi príjemne prekvapilo, ako sa každý zapájal na školení. Doteraz som mala problém, že zákazníkov sme čerpali len z Prahy a okolia, pretože sa k nám museli prísť pozrieť. Toto nám fotky pomôžu vyriešiť, pretože ak chceme rásť, potrebujeme mať možnosť ukázať, čo robíme, aj mimopražským, ktorí sa u nás nemôžu zastaviť.

Veronika Harrison / Cotu

ŠKOLENÍ INSTAGRAMU

“Našu spoluprácu hodnotím na jednotku”

Hľadal som niekoho, kto by mohol vyškoliť mojich ľudí na tému Instagram. Z môjho prieskumu mi vyšla Katka ako TOP človek. Samotne školenie prebehlo na výbornej úrovni a ľudia s ním boli veľmi spokojní.

Martin Mažár

VEŘEJNá školení + OSOBNÍ KONZULTACE

“Jsem naprosto nadšená ze způsobu, jakým Katka vede svoje kurzy!”

Absolvovala jsem jeden pokročilý Instagram a poté ještě soukromou konzultaci. Pomohlo mi to si ujasnit postupy, seznámila jsem se s užitečnými nástroji a to ve velmi pohodové a tvůrčí atmosféře. Všem co si nejsou jistí vřele doporučuji 🙂 a Katce moc děkuji za její přístup a elán!

Eva Plzáková / Siluet Yoga Wear Shop

SÉRIE ŠKOLENÍ PO CELÉ ČR

“Katku dnes bereme jako nedílnou součást našeho projektu”

S Katkou to byla od prvního našeho setkání láska na první pohled. Je neuvěřitelně empatická, energická, sršící různými nápady, což je přesně to, co nám v Amazing Places vyhovuje a pomáhá nám jít dopředu. Díky Katce jsme pochopili (nebo si spíš to myslíme), jak lépe pracovat  se sociálními sítěmi, resp. s Instagramem. V rámci našich seminářů, s kterými pomáhá, je naší největší hvězdou jasnou!

Petr Kotík / Amazing places / Kouzelná místa nejen v Česku

VEŘEJNá ŠKOLENÍ

“Katcin instagramovy kurz ‘Jak prezentovat svůj obor nebo značku na Instagramu a jak si vytvořit strategii’ bych doprucila vsem, kteri vyuzivaji instagram pro komercni ucely a propagaci sve firmy ci produktu.”

Kurz byl velmi intenzivni, ale podany poutavou a zabavnou formou. Katka ma vyborne prakticke znalosti a zaroven je opravdu inspirativni. Kurz jsem si uzila, hodne se toho naucila a Opero, kde se uskutecnil, jsem opoustela plna novych napadu, praktickych informaci a hlavne nove nabiteho sebevedomi, jak se na Instagramu prezentovat. Diky moc Katko!

Misa Hay

ONLINE KURZY

“Milá Katko, chtěla bych vám za Businessgram moc poděkovat, shlédla jsem několik živých vysílání, spoustu příspěvků a nějaké online kurzy a začíná to přinášet ovoce.”

Zrovna máme čtyřdenní veletrh a na stánek chodí spousta lidí, kteří znají náš instagram, kolikrát přišli jen kvůli tomu, že viděli naše stories a příspěvky a zaujalo je to, tagují se, posílají zpětnou vazbu. Teprve až když se člověk osobně sejde s lidmi, které vídá jen jako nick na Fb nebo insta, zjistíme, jak fajnoví lidé naši zákazníci jsou. Díky za všechny rady :)))

Tereza HD Vošková

VEŘEJNá ŠKOLENÍ

“Bezva den, bezva setkani, bezva atmosfera a hlavne mnoho cennych informaci o Instagramu a socialnich sitich.”

Jsem zacatecnik takze jsem opravdu odchazela s preplnenou hlavou. Navic ocenuji hodne osobni pristup i k nasim profilum. Skoleni bylo delsi nez bylo avizovano, a tresnickou nakonec byl jeste dalsi extra pridavek informaci pro zajemce. Evidentne by se dalo na dane tema mluvit jeste dalsi hodiny. Takže opravdu ocenuji maximalni zajem o účastniky a jejich dotazy a konkretni problemy. Diky Katko, a brzy navidenou.

Jana Polakova

VEŘEJNá ŠKOLENÍ

“Kurz – Jak prezentovat svoji firmu nebo značku na Instagramu, je doslova nadupaný spoustou informací a praktických tipů.”

Katka přednáší s nadšením, ochotně odpovídá na dotazy a maximálně vychází vstříc potřebám účastníků. Doporučuji!

Madla Čevelová / cevelova.cz

VEŘEJNá ŠKOLENÍ + KREATIVNÍ WORKSHOPy

“Byla jsem již na dvou kurzech a naprostá spokojenost.”

Oba kurzy probíhaly ve velmi příjemném duchu, bavily mne a ještě pro mne byly velmi přínosné. Jsem spokojená a všem, co chtějí dělat Instagram efektivně můžu pouze doporučit

Kateřina Miková / AKINU

marketing festival

“Díky za tenhle báječný worskhop.”

Katka je studnice vědění a ty tři hodiny na worskhopu byly prostě málo. Mnoho zásadních informací, které pozitivně ovlivnily i můj Insta profil, který se za tu dobu zvedl o téměř 20%. Díky za předání mouder a možnost se v tomto prostředí ještě lépe orientovat

Petr Hanisch

VEŘEJNá ŠKOLENÍ

Katku vřele doporučuji v případě, jestliže hledáte nadšení, kopec informací, extra čas nad rámec výuky a následnou podporu, potom jste u Katky na té správné adrese!

Lucie Rybková

VEŘEJNá ŠKOLENÍ

Vyborne skolenie, dakujem! Okamzite aplikujem do praxe a funguje!

Marcela Vargová

VEŘEJNá ŠKOLENÍ

Navštívil jsem Katčin kurz a vřele doporučuji, byl velmi inspirativní. Děkuji ještě jednou.

Jan Mikula
Vybraní klienti